Позакласна робота

З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу з 21.11.2016 по 25.11 2016 р. в Цвітненській філії  проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу (образотворче мистецтво, музичне мистецтво, художня культура, трудове навчання) за таким планом:

Назва заходу
Клас
Відповідальні
Понеділок
21.11.16 День відкритих дверей
1.
Мірошнченко 

А. В.
2.

Відкрите заняття гуртка «Оберіг»

Тема заняття: «Значення оберегів у житті українців». Створення оберега у техніці канзаші.

5-9
Вівторок
22.11.16 День образотворчого мистецтва
1.
Виставка дитячих малюнків та виробів  «Мистецька галерея»,«Ми це можемо».




1-9
Мірошниченко 

А. В.

Українськи розписи
Середа
23.11.16 День музичного мистецтва
1.
Працює шкільне радіо «Наші вітання»
1-8


Мірошниченко А. В.
2.
1-4
3.
7
Четвер
24.11.16 День художньої культури
1.
Віртуальна подорож «7 чудес України»
Яворський М. Д.
2.
Інформаційна хвилинка “Знайомимось із світовими шедеврами”





П’ятниця
25.1116 День трудового навчання
1.
Звідки родом 
ВАРЕНИК 

(інформаційне повідомлення).
Приготування  та презентування вареників за бабусиними 

рецептами.



8,9
Мірошниченко А. В.
2.
Світ кулінарних захоплень.  (Презентування власного кулінарного шедевру).
6-11


 Тиждень розпочався  анонсом запланованих заходів та відкритим заняттям гуртка «Оберіг».Заняття проводила вчитель трудового навчання Мірошниченко А. В.  Метою заняття було  розповісти дітям про значення ікон в житті українців. Показати послідовність створення ікони власними руками. Виховувати повагу до традицій пращурів та бажання берегти звичаї  свого народу. Поглибити знання  з історій виникнення першої ікони.
22. 11.16. розпочала свою роботу виставка дитячих малюнків та виробів створених власними руками. Активними її учасниками були:Кудін Лілія 8 клас, Ліхненко Віталій, похил Світлана, Борздий Іван 7 клас. Найбільш зацікавилися роботами Таргун Анни  9 клас  «Дерево щастя», «Шкатулочка», колективною роботою учнів 6 класу «У далекій Африці» (Гребенюк А., Швайка І.,   Курапов М.). Не менш цікавими були аплікації з тканини учнів 5 класу Бондаренко В.  Галасюка Е   та Дібрівної К («Киця Мура  Прогулянка з кульками та Заєнька»). Достойною прикрасою виставки була комплексна робота гуртківців яка складалася із дідуха, плетеного тинка, ляльок мотанок та вишивок.
Цікавою і пізнавальною була «Весела перерва» яку провели класні керівники 6 і 8 класів Гребенюк О. М. і Гребенюк Ю.В.
23.11.16 «День музичного мистецтва» готувала вчителька початкових класів Швайка А. Ю.  Вікторина «Мелодії музичних інструментів» показала, що діти дуже добре  знають музичні інструменти, на слух розпізнають  музичні твори які слухали та розучували  під час уроків музичного мистецтва.
 З задоволенням вітали своїх друзів через шкільне радіо  улюбленими піснями.
Відкритий урок з образотворчого мистецтва  «Барвисте диво українського народного розпису»7 клас учитель Мірошниченко А. В. був проведений в атмосфері творчості. Діти познайомилися із сучасними майстрами  відомих розписів( петриківського, яворівського , косівського, опішнянського). З задоволенням долучилися до створення власного ескізу розпису та продовжили навчатися основним елементам петриківського розпису.
24.11.16 «День художньої культури»  готував учитель Яворський М. Д.


25.11.16 «День трудового навчання» - вчитель Мірошниченко А. В.
Свої власні кулінарні шедеври презентували учні 6 і 8 класів. А саме: Гребенюк Артем спік торт  «Святковий», Головащенко Зоряна пиріг – бісквіт, Пурис Альона представила  здобні пиріжки із сиром та вишнями.
Оцінювалась випічка за двома вимогами: смакові якості  та уміння презентувати свій витвір.
Закінчився тиждень частуванням  традиційними варениками з сиром, капустою,  картоплею та цікавою інформацією про історію цієї страви. Клименко Валерія, Костенюк Валентина, Таргун Анна та Бондаренко Вікторія власноруч ліпили вареники  та і не забулися до начинки добавити «Сюрпризи», за давнім українським звичаєм, щоб дізнатися на чиєму боці буде удача.


Немає коментарів:

Дописати коментар